Info

NÜÜD ON TAAS VÕIMALUS RENTIDA OMALE RUUME JUBA UUEL AADRESSIL - PETERBURI TEE 90F.

 

KUIDAS LAOBOKSI RENTIDA?

Asudes kliendiks esimest korda, on vajalik esmalt luua kasutaja. Selleks täitke kõik vajalikud väljad. Kliendiks saate hakata era- või juriidilise isikuna.

Seejärel saate valida endale sobiva laoboksi või mitu. Rohelised boksid on vabad, punased aga juba hõivatud. Liikudes kursorige üle ruumide, kuvatakse iga boksi erinevaid andmeid ja hind. Soovitud boksi saate valida sellel klikates. Peale soovitud laoboksi broneerimist suunatakse teid edasi maksmisele. Esimese makse suurus sõltub kuupäevast millal ruumi broneerite. Poole kuu pealt liitumine kajastub ka rendihinnas. Maksate vaid jooksva kuu lõpuni jäänud päevade eest. Rendiperioodi arvutamine ja arvete väljastamine toimub iga kuu 15. kuupäeval.

Kõiki oma arveid saate edaspidi hakata vaatama, salvestama või tasuma meie kodulehe kliendikeskkonna kaudu. Uutest laekuvatest arvetest anname teile teada ka meiliga.

Ruumi saate hakata kasutama kohe peale broneeringu teostamist. Broneeringut saate teha 24/7.

KUIDAS LAOBOKSINI JÕUDA?

Pärast lepingu sõlmimist internetis ja internetimakse teostamist, aktiveeritakse meie baasis teie poolt eelnevalt juba sisestatud telefoninumbrid. Jõudes meie lao peaukseni Peterburi tee 90F, peate helistama uksel näidatud telefoninumbril. Sissepääs on hoone tagumiselt küljelt. Sinna jõudmiseks peate minema paremalt poolt hoone taha. Sisenedes Väikelattu mobiilselt avatava peaukse kaudu, võtke riiulil olevatest karpidest omale uus tabalukk koos võtmega. Võti jääb teie valdusesse terveks lepinguperioodiks. Soovi korral võite kasutada ka oma isiklikku taba.

Renditud laoboksile on juurdepääs 24/7!

KUIDAS LEPINGUT LÕPETADA?

Lepingu lõpetamine on väga lihtne. Kui Teil on kõik arved tasutud, siis saate lepingu lõpetada omale sobival ajahetkel. Etteteatamise aeg puudub.  Minimaalne rentimise periood on 1 kuu. Oma laoboks tuleb tühjendada kindlasti enne lepingu lõpetamist, sest vastasel juhul ei ole Teil enam sissepääsu meie laohoonesse. NB! Lepingut saab lõpetada vaid juhul, kui kõik Teie arved on tasutud.

MUU INFO

Oma kontole sisselogimiseks on Teil võimalik kasutada ka teisi enamlevinud tuvastamisviise: Facebook, Google, ID-kaart, Mobiil-ID.  Erinevaid sisselogimiskanaleid saate aktiveerida klikates menüüribal "Minu konto".