Info

KUIDAS LAOBOKSI RENTIDA?

Tulles meie kliendiks esimest korda, peate esmalt omale tegema kasutaja. Selleks  täitke kõik nõutud väljad. Kliendiks saate hakata era- või juriidilise isikuna.

Seejärel on Teil võimalus valida omale sobiv laoboks. Rohelised boksid on vabad, punased aga juba hõivatud. Liikudes kursorige üle ruumide, kuvatakse iga boksi erinevaid andmeid ja hind. Soovitud ruumi saate valida sellel klikates. Peale soovitud laoboksi broneerimist suunatakse teid edasi maksmisele. Esimese makse suurus sõltub kuupäevast millal ruumi broneerite. Poole kuu pealt liitumine kajastub ka rendihinnas. Maksate vaid jooksva kuu lõpuni jäänud päevade eest.

Kõiki oma arveid saate edaspidi hakata vaatama, salvestama või tasuma meie kodulehe kliendikeskkonna kaudu. Uutest laekuvatest arvetest anname teile teada ka meiliga.

Ruumi saate hakata kasutama kohe peale broneeringu teostamist. Broneeringut saate teha 24/7

 

KUIDAS LAOBOKSINI JÕUDA?

Pärast lepingu sõlmimist internetis ja internetimakse teostamist, aktiveeritakse meie baasis teie poolt eelnevalt juba sisestatud telefoninumbrid. Jõudes meie lao peaukseni, peate helistama uksel näidatud telefoninumbril. Sisenedes Väikelattu mobiilselt avatava peaukse kaudu, leiate võtmekapist oma broneeritud laoboksi võtme. Võti jääb teie valdusesse terveks lepinguperioodiks. Soovi korral võite kasutada ka oma isiklikku taba.

Oma laoboksile on Teil juurdepääs 24/7

 

KUIDAS LEPINGUT LÕPETADA?

Lepingu lõpetamine on väga lihtne. Kui Teil on kõik arved tasutud, siis saate lepingu lõpetada omale sobival ajahetkel. Etteteatamise aeg puudub. Lepingu lõpetamisel suunatakse Teid maksmisele. Arve summa sõltub jooksva kuu oldud päevade arvust. Minimaalne rentimise periood on 1 kuu. Peale seda toimub rendilepingu lõpetamisel päevapõhine arvestus.

 

MUU INFO

Oma kontole sisselogimiseks on Teil võimalik kasutada ka teisi enamlevinud tuvastamisviise: Facebook, Google, ID-kaart.  Erinevaid sisselogimiskanaleid saate aktiveerida klikates menüüribal "Minu konto".